Slevový program platný v A studiu Rubín pro sezónu 2014/2015

Permanentky 1200/800

Na naší kavárnopokladně si můžete zakoupit permanentku na 8 vstupenek, a to v základní i studentské/seniorské variantě. Základní permanentka stojí 1200 (tedy 150Kč/vstupenka), snížená permanentka stojí 800 (tedy 100Kč/vstupenka). Tuto výhodu můžete čerpat, jak potřebujete - např. můžete přijít 8x nebo vzít s sebou 7 přátel a uplatnit permanentku celou najednou:).


Sháníte vhodný dárek pro své blízké?

Kupte jim dárkový poukaz na 2 volné vstupenky v hodnotě 380,- a obdarovaný si sám vybere, na jaké představení jej využije! Poukaz platí do 30. 6. 2015.


3x DIVADLO - 30% + DRINK

Pokud předložíte na pokladně tři vstupenky ze třech různých divadelních představení v sezóně 2014/2015, získáváte slevu 30% na další, tedy čtvrté domácí představení, a k tomu welcome drink 0,2 l vína nebo 0,3 l piva, popř. panáčka dle aktuální nabídky zdarma!


KONCERT – DIVADLO – 30%

Pokud navštívíte jakýkoliv koncert pořádaný v A studiu Rubín, získáváte po předložení vstupenky 30% slevu na domácí divadelní představení, které se koná v měsíc Vámi navštíveného koncertu nebo následující měsíc (to znamená, že půjdete-li v listopadu na koncert, můžete jít v listopadu nebo prosinci do divadla se slevou).


SVRBÍ – MED – 20%

Pokud se prokážete vstupenkou ze Svrbí nebo Medu, pak máte možnost výběru ze zbylých dvou inscenací, na které lze uplatnit 20% slevu. V obou inscenacích můžete vidět herečku Barboru Polákovou.


TUČŇÁCI - 30%

Dárek k narozeninám od Rubínu! Přijďte ve Váš narozeninový měsíc do Rubínu a získejte od nás slevu 30% na naší novinku Tučňáci plus malé překvapení:-). Všechno nejlepší přeje Váš Rubín.


Slevy není možné kombinovat a sčítat vyjma studentských, seniorských a ZTP – těm se sleva přičítá k jejich základní slevě.


A studio Rubín si vyhrazuje právo na změny, proto prosím sledujte aktualizace slevového programu.