FOTBAL. MÁ LÁSKA 

Vážná hra o vážných věcech (o tom, co se stalo) a nevážná hra o nevážných věcech (o tom, co se mohlo stát).

Miluji svou lásku. Miluji fotbal. Jde to skloubit dohromady? Historie jednoho vztahu. 

Jak to vlastně začalo? Internetem. Existuje tolik krásných, nápaditých inzerátů. Třeba:

Ahojky, jsem už dlouho sám a říkám si, že je asi na čase to změnit. Chtěl bych být optimista, ale loňský rok mi moc důvodu k radosti nedal. Právě proto věřím, že ten letošní bude lepší...hlavně v tom, že budu mít vedle sebe přítelkyni, se kterou podnikneme výlety, budem chodit do kina, k vodě.. prostě budem spolu. Myslím, že mi chybí to co všem tady. Objetí, usínání vedle někoho blízkého, společné chvilky. Je toho moc ?

Nebo:

Ahoj! Vezmu to co nejvýstižněji: Shrek hledá Fionu. Najde se zde nějaká?

Anebo:

Chci poslušnou submisivní dívku, která mě bude mít ráda, na vzhledu ani věku nezáleží.

Nebo:

Nazdárek Mazlinky, hledám nějakou z Vás, která touží natěšená na mazlení, pusinky, hlazení a dalších jemnosti, případně i po všech dalších věcech (budeme-li chtít). Oboustranná věrnost samozřejmostí. Miluju čisté dušičky, svědomité holky, taková sluníčka :-) Čím méně zkušená jsi ve s muži/kluky, tím lépe; jsem něco takového v mužském provedení ;-) Kraj nerozhoduje, věk téměř také ne, osobní sympatie určitě ano :-) Toto plánuji na kratší dobu, nebo jak se domluvíme. Napiš klidně i přes stud, pa

Ježíš, a zrovna já si dám tak blbý inzerát. Na to přece nikdo nemůže odepsat. Musím to nějak upravit. Ale jak? Hmmm. Do prdele, žádná inspirace.

Hrají: Jiří Ployhar a Hana Vagnerová 

Text: Vladimír Čepek, režie: Filip Nuckolls

Premiéra: 26. 3. 2011 v A studiu Rubín

Derniéra: 13. 6. 2012 v A studiu Rubín

délka představení: cca 60 minut (bez přestávky)